O projektu

Developerský projekt BYDLENÍ U KAPLIČKY je netradiční a jedinečný již svým pojetím, kdy na straně jedné poskytuje moderní bydlení městského typu a na straně druhé na Vás dýchne poklidnou venkovskou atmosférou v těsném sousedství a dobré dopravní dostupnosti Prahy.

Ambiciózní vize „Revitalizace historického objektu“ v samém centru obce vedle historické kapličky má jako hlavní myšlenku vybudovat moderní účelné bydlení a vnést život do původního historického domu. Zároveň chce co nejvíce zachovat původní ráz, atmosféru a duch místa. V rámci projektu dochází k úplné, náročné rekonstrukci původní historické budovy, zahrnující kompletně nové vnitřní dispozice, rozvody sítí, podlahy, veškeré povrchy, omítky, nová okna, krov, střešní krytinu, fasádu, venkovní úpravy, parkovací stání apod.

V rámci realizace projektu „BYDLENÍ U KAPLIČKY“ v objektu vznikne 9 moderních bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk, vždy s vlastním parkovacím stáním a vlastní venkovní uzamykatelnou skladovací kójí. V přízemí bytového domu se bude nacházet nebytový prostor využitelný jako prodejna, kancelář, showroom apod. Dále budou v přízemí dvě bytové jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk. V patře domu bude realizováno pět bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk, z nichž největší bude mezonetová. Podkroví domu bude zahrnovat dva velkorysé podkrovní byty 3+kk s vlastními terasami s výhledem. Uzavřený dvorní trakt domu bude využit k privátnímu parkovaní pro obyvatele domu a zároveň jako klidová, odpočinková zóna se zelení. Topení bude zajištěno centrálním plynovým kotlem pro celý objekt. Každý z bytů bude mít vlastní elektrický bojler pro ohřev TUV, vlastní elektroměr a podružný vodoměr. Ke každému bytu náleží vlastní parkovací stání a uzamykatelná venkovní skladovací kóje – vše zdarma v ceně bytu. V rámci bytového domu je počítáno i se společným prostorem kočárkárny či kolárny.

Projekt je kompletně dokončen a zkolaudován.